На Тернопільщині судитимуть полісменку за викрадення речових доказів

gazpostach

На Тернопільщині судитимуть полісменку за викрадення речових доказів

До 12 років ув’язнення з конфіскацією майна загрожує працівниці поліції Тернопільщини. Жінку звинувачують у привласненні наркотичних засобів, що були речовими доказами у кримінальних провадженнях. Впродовж кількох місяці вона використовувала канабіс та психотропну речовину PVP на власний розсуд. Про це повідомляють у прокуратурі Тернопільщини.

“Тернопільською обласною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт стосовно поліцейської з обліку та збереження речових доказів і озброєння сектору логістики Тернопільського районного управління поліції Головного управління Національної поліції ГУНП в Тернопільській області, обвинуваченої у заволодінні наркотичними засобами та психотропними речовинами в особливо великих розмірах, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем (ч. 2, 3 ст. 308 КК України).

За версією слідства, поліцейська, впродовж грудня 2020 – березня 2021 року, будучи відповідальною за прийняття та зберігання речових доказів в Тернопільському відділі поліції, пошкодила пакети із канабісом та особливо небезпечною психотропною речовиною – PVP, що зберігалися, як докази у кримінальних справах та використала їх вміст на власний розсуд.

Завершено розслідування, що здійснювали слідчі третього слідчого відділу Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові”, – йдеться у повідомленні.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)