На Тернопільщині ремонтують дороги

gazpostach

На Тернопільщині ремонтують дороги

загруженное (1)На Тернопільщині ремонтують дороги. При виїзді з Теребовлі, у селі Плебанівка очищають ділянку від зайвого ґрунту та ремонтують бар’єрне огородження. А у Мшанці замінюють дорожнє покриття, довжиною в один кілометр.

«Розпочали на даному об’єкті роботу. Було проведено фрезерування дорожнього покриття, тобто зняття шару, цього зношеного шару старого зняття, значить, вирівнювання профілю. І зараз укладаємо нижній шар асфальтобетону, десь в середньому товщиною сім сантиметрів», – розповів заступник начальника Служби автомобільних доріг у Тернопільській області Володимир Хемій.

Відфризований асфальт зі старих доріг піде на укріплення узбіччя або на ямковий ремонт. Рух, розповідає Володимир Хемій, намагаються не утруднювати.

«Рух ми не змінювали. Значить, робимо по, як ви бачите, в даному місці, робимо по половині дороги. Значить, дороги ми не перекриваємо, ставимо відповідні знаки. Якщо треба, регуліровщиків ставимо, щоб десь контролювали рух», – пояснив Володимир Хемій.

Ремонтують дороги також у селі Горинка на Кременеччині. Там заміни покриття потребують три ділянки по п’ятсот-шістсот метрів.

Протягом року, розповідає Володимир Хемій, нові дороги будуть також у місті Кременець та у селищі Вишнівець Збаразького району.

Джерело: ІНТБ
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)