На Тернопільщині оновлено шість приймальних відділень

gazpostach

На Тернопільщині оновлено шість приймальних відділень

З початку пандемії медична галузь Тернопільщини отримала чимало викликів. Але робота медиків не обмежилася лише боротьбою із коронавірусом. Серед пріоритетних напрямків роботи – вдосконалення медичних закладів та покращення якості надання допомоги.

У рамках програми «EMERGENCY 2021» в області оновлено шість приймальних відділень, які повністю змінюють філософію надання невідкладної медичної допомоги, повідомили в Тернопільській ОДА.

Одне з них – у Тернопільській обласній клінічній лікарні  – збудоване «з нуля». Йдеться про відокремлений корпус, з’єднаний з іншою будівлею «теплим переходом». У відділенні передбачено 6 ліжок, де перебуватимуть пацієнти до визначення подальшої тактики лікування.

Ще одне приймальне відділення оновлено у Тернопільській комунальній міській лікарні №2. У медичному закладі облаштували консультативно-оглядове приміщення та зали для очікування пацієнтів. Приймальне відділення має три входи: в’їзд для автотранспорту швидкої медичної допомоги через павільйон або критий навіс, вхід для планових хворих та окремий бокс для пацієнтів із ознаками інфекційної хвороби.

Упродовж року в області триває будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Відкриття відбулися у Підгайцях, Ласківцях, Борсуках, Збаражі, Городищі.

Джерело: Наш День
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)