На Тернопільщині місцева самооборона охоронятиме Залісся від паліїв церков та провокацій

gazpostach

На Тернопільщині місцева самооборона охоронятиме Залісся від паліїв церков та провокацій

005Через підпал двох церков у селищі Залізці Зборівського району мешканці сусідніх сіл проводитимуть цілодобові чергування у своїх населених пунктах. В селі Озерна Зборівського району з метою запобігання провокацій та забезпечення громадського правопорядку жителі села сформували мобільні групи громадської самооборони, пише . Про це розповів сільський голова Озерної Богдан Наконечний.

- Сьогодні після недільної Літургії громада села провела збори, на яких вирішила організувати місцевий загін самооборони для патрулювання Озерної. Через наше село пролягає траса національного значення Львів-Тернопіль, тому, не виключено, що можуть проїжджати проплачені найманці сусідньої держави з ціллю здійснення провокацій. Тим більше, що в нас, в центрі села, є досить відомі заклади громадського харчування, в яких зупиняються відпочити навіть громадяни інших держав.

Сільський голова також повідомив, що у сусідніх селах району місцеві мешканці теж слідкуватимуть за охороною громадського правопорядку, є спільна вказівка райдержадміністрації та райради. Це пов’язано з наближенням дня виборів Президента України та й, незважаючи на віддаленість від гарячих точок Східної України, неспокійна ніч у Залізцях показала, що вогонь провокацій може запалати і в населених пунктах Тернопільщини.

Про створення мобільних груп з контролю за громадським правопорядком підтвердили і в Зборівській райдержадміністрації. Перший заступник голови РДА Євген Молочник повідомив, що дійсно створюються мобільні групи у селах району ще з п’ятниці.

- Першочерговим завдання мобільних груп є виявлення підозрілих осіб, перевірка автомобілів з немісцевими номерами. На жаль, терористи показали, що й Західній Україні може бути неспокійно. А у Залізцях церкви однозначно підпалили. Люди бачили в одній з церков двох чужих людей з рюкзаками на плечах, вони зафіксовані на відеокамерах магазинів. По записах на відеокамерах та по опитуванню свідків, що їх бачили, міліція відтворює фотороботи «чужинців». В Залізцях слідством займається не тільки районна міліція, а й обласна.

Нагадаємо, зараз міліціонери розглядають версію підпалу і шукають винних.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)