На Тернопільщині люди радо зустріли Ляшка

gazpostach

На Тернопільщині люди радо зустріли Ляшка

На Тернопіллі побував Лідер Радикальної партіі Олег Ляшко. Він відвідав два підприємства: Тернопільську меблеву фабрику, що у селі Біла та « Молокію»

Олег Ляшко любить спілкуватися з простими людьми. На його думку – людей треба чути! Бо саме від них можна дізнатися про реальну, а не вигадану,  ситуацію.
Він був приємно вражений, побачивши, які якісні і прекрасні меблі виготовляють на Тернопільській фабриці.
- І виробляють їх з нашого лісу. Його вивозять в Італію, роблять там  меблі, а потім привозять в Україну  і продають в десятеро  дорожче. Потрібно назавжди заборонити вивозити з України необроблений ліс! - переконаний Олег Валерійович.
Олег Ляшко говорив з людьми про наболіле. Він звинувачує теперішню владу в некомпетентності і брехні. В тому, що досі не опалюються садочки і школи, в тому, що, піднявши ціни на газ, знищують підприємства, а людей доводять до зубожіння. В тому, що, прийнявши закон про продаж землі, практично, забирають в українського селянина майбутнє. А виведення грошей в офшори, щоб ухилитися від сплати податків, це взагалі державний злочин! Люди чекали, що приїде Голобородько, а прийшов Скоробогатько - іронізує політик.
-«Молокія»- прекрасне сучасне українське виробництво, - стверджує Ляшко. А що чекає його завтра, якщо знищити село,корови? Біда в тім, що влада над тим не задумується. Їм це не болить! І тому рейтинги «слуг народу»  сьогодні стрімко падають, а наші - Радикальної партії - зростають!
Олег Ляшко відзначив дієву роботу тернопільської команди, яку очолює послідовний і грамотний  політик Богдан Яциковський. Великим позитивом вважає те, що команду підсилили сильні особистості.Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)