На Тернопільщині готуються до роковин Чорнобильської катастрофи

gazpostach

На Тернопільщині готуються до роковин Чорнобильської катастрофи

Про підготовку до 35-ої річниці аварії на ЧАЕС йшлося під час наради в режимі онлайн, яку провів Голова Державного агентства України з управління зоною відчуження приступив Сергій Костюк.

Під час засідання члени оргкомітету висловлювали свої пропозиції та зауваження щодо заходів, пов’язаних з 35-ми роковинами Чорнобильської катастрофи.

«Наближається пам’ятна дата 26-го квітня, яка стала для України та для всього світу вісником найбільшої трагедії за всю історію ядерної енергетики. Ми навчилися жити з цим та бачити наслідки Чорнобильської катастрофи, тому ми повинні пам’ятати про цю подію, адже той хто не пам’ятає своєї історії немає майбутнього», - зазначив заступник голови ОДА Ігор Гайдук.

Він поінформував, що в  області перебуває на обліку 39304 особи, яким встановлено статус постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи. Крім того, в області на обліку перебуває 572 вдови померлих громадян, смерть яких пов’язана з наслідками Чорнобильської катастрофи».

Додамо, що на виконання Указу Президента України від 9 грудня 2020 року № 556/2020 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення екологічної безпеки та підготовку заходів до 35-х роковин Чорнобильської катастрофи» утворено організаційний комітет з підготовки та проведення у 2021 році заходів, пов’язаних з 35-ми роковинами Чорнобильської катастрофи.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)