На Тернопільщині фестивалили разом з гуртом “Kozak System” (Відео)

gazpostach

На Тернопільщині фестивалили разом з гуртом “Kozak System” (Відео)

Фестиваль на Тернопільщині зібрав тисячі учасників з різних куточків України та з-за кордону.

Помпезно, масштабно, за участі тисяч людей та іноземних делегацій, - саме так на Шумщині відзначили мистецько-краєзнавчий фестиваль "Братина". Захід проводять уже 14 рік поспіль, цього разу фестиваль зібрав поціновувачів та майстрів фольклору, ремесел, української пісні, а також літераторів, істориків, гостей з-за кордону, інформує "Тернопіль1".

Розпочали "Братину" з урочистого Богослужіння на Божій горі. Пані Надія Сливчук приїхала на фестиваль із Хмельниччини і вже традиційно кілька років поспіль відвідує урочисте Богослужіння на Божій горі. Автомобілем сюди не під'їдеш, кілька кілометрів стрімко вгору, та це пані Надію не лякає.
"Кажуть, якщо підніматися на цю гору кожен рік, то цілий рік не будуть ноги боліти. То ми стараємось так підійматися", - каже відвідувачка фестивалю Надія Сливчук.

Хедлайнерами концертної програми фестивалю став гурт "Kozak System".

Фестиваль на Тернопільщині зібрав тисячі учасників з різних куточків України та з-за кордону

Фестиваль на Тернопільщині зібрав тисячі учасників з різних куточків України та з-за кордонуПомпезно, масштабно, за участі тисяч людей та іноземних делегацій, - саме так на Шумщині відзначили мистецько-краєзнавчий фестиваль "Братина". Захід проводять уже 14 рік поспіль, цього разу фестиваль зібрав поціновувачів та майстрів фольклору, ремесел, української пісні, а також літераторів, істориків, гостей з-за кордону. Розпочали захід з урочистого Богослужіння на Божій горі. Пані Надія Сливчук приїхала на "Братину" з Хмельницької області і вже традиційно кілька років поспіль відвідує урочисте Богослужіння на Божій горі. З нього і розпочинається фестиваль. Автомобілем сюди не під'їдеш, кілька кілометрів стрімко вгору, та це пані Надію не лякає. "Кажуть, якщо підніматися на цю гору кожен рік, то цілий рік не будуть ноги боліти. То ми стараємось так підійматися", каже відвідувачка фестивалю Надія Сливчук.

Gepostet von Т1 Новини am Dienstag, 18. Juni 2019
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)