На Тернопільщині донька благає допомогти врятувати життя її мамі

gazpostach

На Тернопільщині донька благає допомогти врятувати життя її мамі

Фото - з мережі Інтернет

Негайної допомоги небайдужих потребує 50-річна жителька Теребовлі Леся Малишева (Ярошевська).

У жінки внутрішньочерепне новоутворення. Захворювання виявили нещодавно. Потрібна термінова операція, вартість якої є захмарною для простої української родини. Тож донька пані Лесі Лідія Квіс благає всіх, хто має можливість, допомогти врятувати життя її матері.

“До нашої родини прийшла біда. Після хвороби Ковід-19 моя мама довший час не одужувала. Ми почали бити на сполох. Виявилось, що у неї субсупратенторіальне позамозкове об’ємне новоутворення пінеальної ділянки головного мозку, внаслідок якого утворилась обструктивна тривентрикулярна гідроцефалія, вестибуло-атаксичний синдром та когнітивні розлади.

Лікарі кажуть, що пухлина утворилась в важкодоступному місці, потрібне термінове хірургічне втручання. Операція дуже дорога. Таких коштів у нас немає. Просимо усіх небайдужих допомогти. Кожна гривня важлива”, – розповідає Лідія Квіс.

Якщо у вас є можливість допомогти – зробіть це. Ніхто не знає, коли і у чиї двері постукає біда наступного разу.

Реквізити для допомоги:

Номер картки: Райффайзен Банк Аваль: 4119971011641448 – Квіс Лідія (донька)

Приват Банк: 5168755461603074 – Малишева Яна (донька)

Нагадуємо, якщо вам чи вашим рідним, друзям, знайомим потрібна допомога, ви можете написати нам на сторінці “Файного міста” у Фейсбук або ж зателефонувати за номером телефону: 067-799-39-77. У рамках авторського проекту “Світло надії” студія “Файного міста” розповідає про людей, які опинилися у скрутній ситуації та потребують допомоги та підтримки.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)