На Тернопільщині діти змушені ходити до школи через ліс

gazpostach

На Тернопільщині діти змушені ходити до школи через ліс

Щоранку четверо жителів села Литвинів змушені прокидатися раніше за своїх однокласників, аби до школи потрапити вчасно. Живуть діти в частині Литвинова, яку місцеві ще називають хутором Морді.

Звідси є дві дороги до школи — коротша, але через ліс. І довша, кудою міг би під’їжджати шкільний автобус. Але через «яму на ямі» і стрімкий підйом, транспорт туди не їде. Тому діти щоранку йдуть навпростець. Цієї дороги, зізналися, бояться. Неодноразово школярів щось лякає: то хтось у кущах сидить, то собаки приблудні.

Ситуацію могла б спростити дорога-відрізок між в’їздом в село і місцевим автошляхом. Саме через нього не доїжджає на хутір шкільний автобус. Його водій пояснив, що дорога небезпечна насамперед для пасажирів. А ще на таких ямах і сам автобус скоро поламається.

Староста села Михайло Шиндирівський заявив: дорога не належить селу, тому і коштів на її ремонт немає. Щоб дізнатися більше староста села направив журналістів у Підгаєцьку міську раду. Там пояснили: за дорогу знають, і неодноразово зверталися в управління капітального будівництва області, аби доремонтували.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)