На Тернопільщині через шахраїв чоловік втратив зарплату

gazpostach

На Тернопільщині через шахраїв чоловік втратив зарплату

До працівників Гусятинського відділення поліції звернувся житель села Сидорів. Чоловік розповів, що навіть не зрозумів, як став жертвою невідомих, в результаті чого позбувся своїх заощаджень.

За його словами, в якийсь момент перестав працювати мобільний телефон, після того з карткового рахунку зникла заробітна плата.

Суть афери телефонних шахраїв у тому, щоб отримати  дублікат сім-карти. Після цього вони можуть зламувати електронну пошту, особисті кабінети на банківських сайтах та інше.

Шахрай вистежує номер телефону майбутньої жертви й набирає її з проханням передзвонити. Потім дзвінки повторюються, але вже з двох інших номерів. Відразу після цього аферист звертається за дублікатом сім-карти до оператора в сервісному центрі. Оператор просить назвати номери трьох останніх вхідних дзвінків і 1-2 вихідних. Після фіксування правильних відповідей оператор видає псевдо-клієнту нову карту або дублікат діючої. А поки її справжній власник розбереться, в чому справа, шахрай вже встигне отримати доступ до чужих ресурсів.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)