На Тернопільщину привезли тіло загиблого в АТО Дмитра Заплітного (ВІДЕО)

На Тернопільщину привезли тіло загиблого в АТО Дмитра Заплітного (ВІДЕО)

thumb_65042_news_mТернопільщина знову у жалобі. Днями у зоні АТО загинув ще один Герой – тридцятиоднорічний Дмитро Заплітний. Сьогодні вранці тіло бійця привезли у Тернопіль. Попрощатись із Героєм усі небайдужі спершу мали змогу біля Збаразького КПП. А потім на вулиці 15 Квітня, де проживав Дмитро. 

Привітний та завжди усміхнений, таким, згадують його друзі, був тридцятиоднорічний Дмитро Заплітний. Хоч більшу частину свого життя провів у Тернополі, та серцем завжди линув до рідного села Забойки. Саме його назву чоловік написав на синьо-жовтому прапорі, з яким і поїхав уперше в зону АТО, - йдеться у сюжеті ІНТБ.

МАРІЯ ПАЛИГА, голова Почапинської сільради

«Він вчився в 26 школі і ріс у місті Тернополі. Був енергійним, спортивним хлопцем. Мав багато друзів. Але коріння його було з нашого села, і він пішов добровольцем із нашого села Забойки».

п. ВАСИЛЬ, працював разом із Дмитром

«Працювали одного разу на складі в одній фірмі, закинутий склад. Було все, матеріальні блага – комп’ютери старі… Все було там, можна було… Дозволили нам взяти все хто, що хоче. Всі взяли, можна так сказати, матеріальні блага, а він взяв прапор України. З тим прапором пішов воювати. Дуже добрий. Увесь час усміхнений. На всіх фотографіях у Вконтакте, подивіться, він увесь час усміхнений».

Вперше на Схід добровольцем поїхав ще у серпні. Після кількамісячної підготовки, розповідають друзі, Дмитра перевели у місце найактивніших бойових дій. Загинув Герой під Дебальцеве від осколку граду, що влучив у блокпост. Помер, каже Почапинський сільський голова Марія Палига, Дмитро відразу.

МАРІЯ ПАЛИГА, голова Почапинської сільради

«Він був доброволець, але він патріот нашої неньки-України. Він казав, не діждетесь, не діждетесь, не діждетесь, але осколок снаряда наздогнала його. В Артемівську в лікарні ми його забрали, і помер від осколка граду, який влучив в нього».

Попрощатись із Дмитром Заплітним десятки тернополян спершу прийшли до Збаразького КПП. А потім колона рушила на вулицю 15 Квітня, де проживав Герой. Поховають бійця завтра у рідному селі Забойки. Вічна пам’ять.
Загрузка...


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)