На Тернопільщині жінці "підсунули" фальшиву тисячу доларів (фото)

gazpostach

На Тернопільщині жінці "підсунули" фальшиву тисячу доларів (фото)

PM549image001-300x200У тенета аферистів потрапила жителька села Ценів Козівського району. Шахраї виманили з рук жертви тисячу доларів, пише "Погляд".

Жінка приїхала у справах до міста Бережани, де в одному з відділень банку отримала чималий грошовий переказ. Та тільки-но покинула фінансову установу, як на вулиці до неї підбігли двоє незнайомців. Чоловік та жінка стали розповідати, як щойно на вулиці загубили чималу суму грошей, допитувалися, чи не привласнила жінка чужих грошей. Та розгублено пояснювала, що ніякої готівки не знаходила, навіть погодилася показати власну сумку і гаманець. Уважно роздивившись купюри, незнайомці віддали гроші жінці.

Однак, як уже як з’ясувалося згодом, шахраї спритно обміняли гроші на фальшиві купюри, виманивши таким чином в жертви тисячу доларів. Потерпіла звернулася за допомогою до працівників Бережанського райвідділу внутрішніх справ.

За даним фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження застаттею 190 Кримінального кодексу України – шахрайство. Зловмисниківрозшукують.

Камера спостереження у відділені банку зафіксувала шахрайку.

Придивіться уважно до фото, якщо вам що-небудь відомо про розшукувану, телефонуйте за номером  (03548) 2-12-45 або 102 у будь-яке відділення міліції.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)