На Тернопільщині у виправній колонії шиють одяг для бійців АТО (ФОТО)

gazpostach

На Тернопільщині у виправній колонії шиють одяг для бійців АТО (ФОТО)

img_0010На підприємстві Збаразької виправної колонії №63 шиють для захисників України спальні мішки, розвантажувальні жилети, камуфльовані костюми, кашкети, штани, куртки, маскувальні костюми, пише газета "День".

Тут протягом 2014 року на замовлення місцевих органів влади, військового комісаріату, штабу національного супротиву, благодійних організацій і волонтерів, для військовослужбовців України пошили продукцію на суму майже півмільйона гривень.

Як зазначає старший інженер сектора виробничої діяльності та економіки управління ДПтС України в Тернопільській області Людмила Луковська, робота на підтримку бійців АТО активно продовжується й в цьому році. Зараз працівники підприємства виконують нове замовлення – працюють над зимовими і літними камуфляжними костюмами. Матеріал, який використовується для пошиття перешкоджає проникненню вітру. Новий зразок моделей розробили відповідно до вимог і стандартів Міністерства оборони України.

img_0043

Окрім цього, працівники Збаразької виправної колонії № 63 колективно вирішили щомісяця збирати кошти для українських військовослужбовців, які служать в зоні АТО. Нещодавно зібрали 7570 гривень і передали штабу Національного спротиву Збаразького району. Паралельно профспілковим комітетом установи виділено 1010 гривень одному з бійців 80-ої аеромобільної бригади Максиму Комендату, який в зоні бойових дій отримав поранення.

Усі фото - Тамта Ґуґушвілі ("День")

Усі фото - Тамта Ґуґушвілі ("День")

До патріотичної справи допомоги бійцям АТО долучилися й працівники підприємства Копичинської виправної колонії №112. Вони безкоштовно виготовили дванадцять твердопаливних пічок. Матеріал і сировину надав приватний підприємець.

Щодо виготовлення продукції для українських військових, працівники сектору виробничої діяльності, маркетингу та економіки управління ДПтС України у Тернопільській області надалі опрацьовують питання співпраці із волонтерами. Вже відбулися зустрічі з  координаторами «Логістичного центру допомоги бійцям АТО», «Самооборони Майдану Тернопіль», ГО “Автомайдан Тернопіль” та з благодійними фондами.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)