На Тернопільщині, у Дорофіївці, все село оплакує бійця батальйону "Збруч"

gazpostach

На Тернопільщині, у Дорофіївці, все село оплакує бійця батальйону "Збруч"

ebf516b3655c3caa922e504fb0e978f0_LКоли поховають 27-річного бійця батальйону "Збруч" Вадима Вернигору, наразі невідомо. Його тіла ще не привезли, адже поки що тривають перевірки та експертизи.

Село Дорофіївка Підволочиського району оплакує свого земляка, який загинув 1 лютого на Херсонщині через вибух боєприпасів, пише "20 хвилин". 

Як розповідають у сільраді Дорофіївки, Вадим пішов добровольцем в батальйон територіальної оборони ще навесні минулого року. Певний час він разом з іншими бійцями з Тернопільщини проходив навчання у Тернополі. А в липні усі вони виїхали на південь країни, де у складі батальйону "Збруч" охороняли кордони України з Кримом.

- Вадим – дитина від Бога, дуже добрий був, - каже одна з працівниць сільради. – Ріс напівсиротою, батько його помер, коли він був ще маленьким. Потім закінчив інститут, одружився, у нього залишилися молода дружина та двомісячна донечка.

Друзі та рідні сумують за Вадимом. На його сторінці в соцмережі десятки повідомлень: "Вічна пам'ять", "Герої не вмирають".
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)