На Тернопільщині суддя погорів на хабарі в розмірі 54000 грн

gazpostach

На Тернопільщині суддя погорів на хабарі в розмірі 54000 грн

thumb_159754_news_mДетективи антикорупційного бюро спільно з працівниками поліції затримали голову Козівського районного суду Тернопільської області на хабарі. 

Суддя вимагав та отримав через адвоката гроші за ухвалення рішення про відмову у задоволенні клопотання про скасування іспитово-випробувального терміну відносно заявника. Адвоката, який передавав судді гроші, затримано.

За даним фактом було внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 3-ю статті 368-ї Кримінального кодексу України (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою). Слідчі дії тривають, пише "20 хвилин".

1455780243_img_8549

Нагадуємо, з початку повноцінної слідчої роботи детективами НАБУ було затримано на хабарі п’ять суддів у різних областях України. Розмір хабарів складав від 20 000  до більш ніж 100 000 грн. Трьом суддям вже повідомлено про підозру. Детективи Національного антикорупційного бюро внесли перші провадження до ЄРДР 4 грудня 2015 року- після формування Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, що здійснює процесуальне керівництво над детективами НАБУ, повідомили в Національному антикорупційному бюро України.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)