На Тернопільщині працює вчителька-переселенка (фото)

gazpostach

На Тернопільщині працює вчителька-переселенка (фото)

12063651_412056742325399_458199714963641078_nУ селі Байківці Тернопільського району педагогом-організатором працює 26-річна переселенка із зони проведення АТО Ольга Перката.

Народилася Ольга Перката (на фото) в місті Шахтарськ на Донеччині. Навчалася на факультеті «комп’ютерні науки і технології» Донецького національного технічного університету. На сході України працювала в центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. З квітня 2014 року почала працювати педагогом-організатором.

Західна Україна близька пані Ользі — її батько родом із Тернополя. Торік улітку, коли в Шахтарськ прийшла війна, переїхала до сестри в Тернопіль, в якої прожила близько двох місяців. У жовтні 2014 року повернулася працювати в Шахтарську міську гімназію.

За словами Ольги Перкатої, викладати там було складно через фінансову скруту і через те, що навчальна робота була змінена згідно з російським стандартом освіти. Цьогоріч, гостюючи під час літніх канікул у сестри в Тернополі, зрозуміла, що не хоче повертатися на Донбас.

«Шахтарськ — моя батьківщина, яку я дуже люблю і ніколи не забуду, — з сумом каже пані Ольга. — Там мої батьки і рідний дім. Але понад рік прокидатися щодня, не знаючи, чи доживеш до вечора, сили вичерпалися».

Андрій Омельницький
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)