На Тернопільщині людина з підробленим дипломом продовжує обіймати керівну посаду (фото)

gazpostach

На Тернопільщині людина з підробленим дипломом продовжує обіймати керівну посаду (фото)

f778e746050da4e714d5a48e82335b33_MДержавним підприємством «Тернопільстандартметрологія» ще досі керує скандальновідомий Микола Тешнер.

Його звинувачували у спричиненні смертельного ДТП, розкраданні державних коштів, до того ж, чиновник отримав «липові» дипломи про вищу освіту, повідомляють Тернополяни.

Нагадаємо, що Микола Тешнер з 2003 року незаконно призначався та перебував на посадах без відповідної освіти з підробленими дипломами про вищу освіту. Микола Тешнер вказує, що у 2001 році закінчив Тернопільську академію народного господарства за спеціальністю «Міжнародна економіка». Та чомусь диплом йому виписали на бланку ще «совецького» зразка. Нагадаємо, тоді Україна святкувала 10-річчя своєї незалежності.

Сьогодні є документальні підтвердження того, що диплом таки підроблений. Таку відповідь на запити правоохоронних органів надали спочатку ректор Тернопільського національного економічного університету Андрій Крисоватий, а потім і перший проректор Шинкарик.

Крім того, у лютому 2014 року особисто тодішній голова Тернопільської ОДА одіозний Валентин Хоптян направив міністру економічного розвитку та торгівлі рекомендаційного листа щодо призначення Миколи Тешнера на посаду директора «Тернопільстандартметрологія». «Член Партії Регіонів з січня 2003 року,» - вказував тоді Валентин Хоптян, як одну з головних позитивних рис пана Тешнера для призначення на посаду.

Ще рік тому проти Тешнера виступали представники ВО «Свобода», та тодішній голова ОДА від націоналістів Олег Сиротюк з дивних причин нічого не зробив, аби втілити у життя закон про очищення влади.

Дивно, що досі з приводу підробки диплому не відреагували і правоохоронні органи.

IMG_3478

IMG_3476

 
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)