На Тернопільщині лікар відмовився оглядати немовля, бо… святкував день народження

На Тернопільщині лікар відмовився оглядати немовля, бо… святкував день народження

1274889638_9cf53e7165f3В Копичинцях у свій день народження відмовилася проводити прийом 4-місячної пацієнтки.

“Хочу вам сказати сьогодні в нашої завідуючої дитячої лікарки день народженя. Принесла сьогодні на огляд дитину 4 місяці після температури Наталя Василівна відказалась оглянути дітей бо в неї сьогодні день народження мусили їхати в друге село щоб оглянули дитину . Дорогі мамусі не можна про таке мовчати бо якщо не ми то ніхто невідстоюватиме наших дітей не треба боятися бо діти саме дорожче що є у нашому житті”, – написала Ира Кундис.

За словами матері, лікарка призначила курс лікування і сказала після прийому ліків прийти на огляд, проте, відмовилася приймати маму з немовлям мотивуючи це тим, що святкує день народження.

За словами лікаря: “Дитина - Кундис Артем Вікторович ,15.01.2016 р.н., житель м,Копичинці вул,Б.Хмельницького 109, поступила в дитяче відділення Копичинецької КРЛ 18.04.2016 р. о 22.30 зі скаргами на підвищення температури тіла. Оглянутий черговим лікарем, госпіталізований, зроблено жарознижуючу ін'єкцію. До ранку стан дитини був задовільним і у мами тривоги не викликав. Вранці зроблено необхідні аналізи, оглянутий лікарем стаціонару. Так як дитина з двойні і вдома залишився ще один хлопчик без материнського догляду, мама висловила бажання лікуватись в домашніх умовах. Це питання було узгоджено з сімейним лікарем, так як за лікування дітей вдома несе відповідальність сімейний лікар (особливо, коли дитина до року). 22.04.2016 р біля 09.30 год. мама Кундис з обома дітьми прийшла в дитяче відділення. На прохання оглянути дітей їй було рекомендовано звернутись в дитячу консультацію до СВОГО СІМЕЙНОГО ЛІКАРЯ”, - пише "Реально".Загрузка...