На Тернопіллі зніматимуть фільм про Любомира Гузара

gazpostach

На Тернопіллі зніматимуть фільм про Любомира Гузара

гузарБлаженніший Любомир Гузар стане героєм першого в Україні інтерактивного документального фільму. На Свят-Вечір зйомки відбудуться в селі Кальному на Зборівщині.

Колишній Глава Української Греко-Католицької Церкви, Блаженніший Любомир Гузар стане героєм першого  в Україні інтерактивного документального фільму. 6 січня, напередодні Різдва Христового,  зйомки  відбудуться в селі Кальному на Зборівщині. Саме тут у 1909-1928 роках парохом релігійної громади був дід Блаженнішого Любомира по матері Лука Демчук.

Як повідомив нинішній настоятель храму Воскресіння Христового в Кальному отець Іван Гавдяк, окремі епізоди документальної стрічки творці фільму планують відзняти в селі Кальному   на Святий Вечір. Місцем зйомок святкування Різдва Христового має стати оселя колишнього директора місцевої школи Надії Ферлиївської.

Створення фільму благословив Глава УГКЦ Блаженніший Святослав: “Я впевнений, що цей фільм дозволить нам розширити наші обрії і побачити велику людину, котра сьогодні серед нас. І цією людиною є Блаженніший Любомир”.

Ініціатором і виробником документального проекту “Любомир” є продакшн-компанія Screen Media Ukraine. У проекті бере участь композитор Валентин Сильвестров. Фінансування проекту буде здійснюватися безпосередньо глядачами.

могила О.Луки на цвинтарі в Кальному

могила О.Луки на цвинтарі в Кальному

"Ми створюємо фільм разом. Кожна гривня окремої людини, кожна світлина чи спогад будуть маленькою частинкою великого проекту. Ми надіємося, що разом зробимо потрібну справу як для нинішнього, так і для майбутнього поколінь”¸- говорить продюсер фільму Павло Казанцев.

Співавторами і співпродюсерами фільму будуть самі глядачі. За створенням перших епізодів фільму “Любомир” можна буде спостерігакти на веб-платформі www.lubomyr.net з 15 січня 2014 року. Прем’єра фільму запланована на День Незалежності України – 24 серпня 2014 року.

Джерело:20хвилин
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)