На Тернопіллі "свободівці" почали безчинства

gazpostach

На Тернопіллі "свободівці" почали безчинства

навроцька

23 лютого, невідомі в масках на чолі з “свободівкою” Ольгою Навроцькою влаштували «маски-шоу» у Підволочиську. Так вони намагались захопити владу та покарати голову районної ради Володимира Городницького.

Зокрема, у молодих людей була зброя і вони погрожували голові вивести його на площу та «дати 5 буків по спині», а тоді закрили у кабінеті та не пускали до туалету. Щоб цього не сталось два священики прикривали йому спину. Про цей факт «Погляд» повідомили мешканці Підволочиська.
Як розповідає очевидець Сергій (учасник Майдану у Києві), захоплення влади проводили не місцеві мешканці, а невідомі люди, які наголошували, що вони із «Правого Сектору».
- Люди глумились над головою, навіть «били по дупі». Разом з ним в руки народного осуду потрапив скандально-відомий підприємець М.Глушко, який свого часу надавав «прихисток» голові Тернопільської ОДА Хоптяну, – розповів депутат райради, «свободівець» Руслан Дацюк виданнюЛТДейлі.

Близько 18 години ми по телефону поспілкувались з одним чоловіком, який був серед людей в масці. Він запевняв, що вони діють від імені «Правого сектору», а на «завдання» їх відправив Олександр Музичко (лідер західно-українського “Правого сектору” , – прим. ред..). Але хто такий Дмитро Ярош та Василь Лабайчук, він не знав. По голосу було чути, що людина нетвереза.
Керівник «Правого Сектору» на Тернопільщині Василь Лабайчук розповів, що у Підволочиську вони були до 15.30, а тоді повернулись до Тернополя. За його словами, його люди навіть не підходили до Володимира Городницького, оскільки він був під охороною «свободівців». Але не заперечує, що спілкування було на підвищених тонах.
- У Підволочиську була група молодих людей, які спілкувались з місцевими «свободівцями» та говорили, що вони з Підволочиська і прийшли просто подивитись, – розповідають нам інші джерела з «Правого Сектору».
Також розповіли, що у цій структурі чітко поділена зона відповідальності. Тому офіційно «Правий Сектор» на Тернопільщині представляють тільки Василь Лабайчук та Олександр Варакута.
До слова, 22 лютого штаб «Правого Сектора» у Тернопільській області заявив, що користуючись відсутністю на території Тернопільської області лідера «Правого Сектора» – Василя Лабайчука, деякі структури та окремі особи, діючи абсолютно неузгодженно з обласним штабом, представляли себе за членів ПС, висловлювали “офіційну” інформацію, проводили певні перемовини і т. д. У зв’язку з вищевказаним вони заявили, що єдиною уповноваженою центральним штабом «Правого Сектору» особою є Василь Лабайчук – лідер ПС у Тернопільській обл.
- Всі структури ПС в області будуть проінспектовані та за потреби переформатовані. . Всі особи та групи, котрі видаючи себе за ПС діяли від нашого імені, будуть покарані згідно вимог революційного часу.

P.S. Сесія районної ради відбулась. Голова районної ради Володимир Городницький склав повноваження. Наступна сесія відбудеться у середу, о 10 годині.

P.P.S. Син Володимира Городницького був поранений на Майдані.

P.P.S. Ще не вся “Небесна сотня” похоронена, а “свободівці” вже хочуть захопити владу.

Джерело: Погляд
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)