На Тернопіллі ще одна парафія УПЦ(МП) перейшла у Київський Патріархат

На Тернопіллі ще одна парафія УПЦ(МП) перейшла у Київський Патріархат

несторПо усій Україні все більше і більше парафіян Московського Патріархату переходять у Київський Патріархат.

На запрошення настоятеля і громади с. Лішня 14 вересня 2014 року 14-ту неділю після П’ятидесятниці архієпископ Тернопільський, Кременецький та Бучацький Нестор відвідав місцевий храм Св. Вмч. Димитрія Солунського, де очолив Божественну літургію. Владиці співслужили: настоятель храму прот. Андрій Любунь, благочинний Кременецького району прот. Володимир Буграк і насельник Свято-Юріївського монастиря на Вірлі свящ. Андрій. Також Його Високопреосвященство виголосив молитву за Україну та єдину церкву.

Першими, на церковному подвір’ї, свого архіпастиря зустріли парафіяни, які привітали владику Нестора та піднесли коровай. До храму прийшло багато вірян, які були задоволені та щасливі, що нарешті їхній храм та громаду можна довірити Українській Православній Церкві, яка по-справжньому вболіває та любить свій народ.

нестор2Тернопільська єпархія Української Православної Церкви Київського Патріархату завжди відкрита до діалогу та співпраці, яка нестиме мир, духовність та єдність державі та народу.
Ми хочемо, щоби всі непорозуміння між Церквами вирішувалися шляхом діалогу, а не через міжконфесійне протистояння. Сподіваємося до налагодження спілкування між православними в Україні, духовного єднання та спільної праці на користь України та її святої Православної Церкви.

Ірина СКОРОБОГАТА, прес-служба Тернопільської єпархії

 


 
Загрузка...