На Тернопіллі агресивні молодили побили патрулів ДАЇ

gazpostach

На Тернопіллі агресивні молодили побили патрулів ДАЇ

радикали7 березня близько 22 години вечора група молодих людей здійснила напад на двох співробітників Державтоінспекції Підволочиського райвідділу міліції. Молодики завдали численні тілесні ушкодження правоохоронцям, одного із них з травмами середньої важкості госпіталізували.

Того вечора співробітники ДАІ спільно з представниками громадської організації «Самооборона» на службовому автомобілі несли службу по нагляду за дорожнім рухом в місті Скалат. В цей час до них підійшли близько 15 молодих людей, дехто із них був у масках. Молодики поводили себе агресивно, висловлювали своє невдоволення щодо спільних патрулювань представників «Самооборони» та міліціонерів. Відтак один із нападників, який був у масці та бронежилеті, почав закликати інших  осіб до порушень громадського порядку та дерев’яною палицею завдав кілька ударів працівникам міліції.  Після чого інші учасники конфлікту накинулася на правоохоронців.

Внаслідок неправомірних дій радикально налаштованих молодих людей Державтоінспектори отримали численні тілесні ушкодження.

Дані про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань, розпочато кримінальне провадження за частиною 2 статті  345 Кримінально Кодексу України (Умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу побоїв, легких або середньої тяжкості тілесних ушкоджень у зв'язку з виконанням цим працівником службових обов'язків).

Правоохоронці встановлюють осіб, причетних до нападу на співробітників ДАІ. 
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)