На “Тернопіль1” стартував новий сезон першого в місті вечірнього шоу «Ми Вам кажем – Добрий вечір»

gazpostach

На “Тернопіль1” стартував новий сезон першого в місті вечірнього шоу «Ми Вам кажем – Добрий вечір»

З 10 червня на телеканалі Тернопіль1 стартував новий сезон шоу «Ми Вам кажем – Добрий вечір».

Зіркові гості, відверті розмови та гарячі сенсації, все це та багато цікавого чекає на вас у новому сезоні вечірнього шоу "Ми вам кажем- Добрий вечір». Генеральний партнер програми «Тернопільське».

В рубриці «Хвали мене моя губонько», гості впродовж однієї хвилини розповідають про себе. Далі бліц з гостем. Дванадцять відповідей на короткі запитання. В рубриці «Розіграй мене повністю» гість програми телефонує до людини, яку визначають ведучі і чотирьма словами асоціює розмову.

У першому випуску у гості до Олеся Зінька та Юрія Гнатишина завітав соліст гурту Mad Heads - Михайло Безушко. Михайло розказав про свій найдорожчий секс та як він «підсидів» екс-соліста. Михайло імпровізував, співав, жартував і не тільки… В студії презентував прем’єру пісні «А я є».

Гість студії другого випуску нового сезону – стоматолог Руслан Павлишин. У вечірньому шоу з Русланом жартували, а ще запропонували подзвонити в стоматологію і попросити про послугу  - вставити золоті зуби.

Не пропустіть старт нового сезону першого в Тернополі вечірнього шоу «Ми Вам Кажем - Добрий Вечір». Дивіться по буднях о 21:30 і 23:00 на телеканалі Тернопіль1.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)