На “Тернопіль1” покажуть фільм про Ярославу Стецько

gazpostach

На “Тернопіль1” покажуть фільм про Ярославу Стецько

Історія жінки, яка все життя боролася за незалежність та волю України. 12 березня на каналі "Тернопіль1" покажуть фільм про одну із організаторок жіночої мережі ОУН та співорганізаторку "Червоного хреста" УПА Ярославу Стецько.

Жінку, яка за своє життя пройшла шлях від вчительки у сільській школі до голови таких організацій як ОУН(б) та Конгресу українських націоналістів. Вже сьогодні дивіться фільм "Пам'яті Слави Стецько" о 11:35 та 18:30 на каналі "Тернопіль1".

На "Тернопіль1" покажуть фільм про Ярославу Стецько

На "Тернопіль1" покажуть фільм про Ярославу СтецькоІсторія жінки, яка все життя боролася за незалежність та волю України. 12 березня на каналі "Тернопіль1" покажуть фільм про одну із організаторок жіночої мережі ОУН та співорганізаторку "Червоного хреста" УПА Ярославу Стецько. Жінку, яка за своє життя пройшла шлях від вчительки у сільській школі до голови таких організацій як ОУН(б) та Конгресу українських націоналістів. Вже завтра дивіться фільм "Пам'яті Слави Стецько" о 11:35 та 18:30 на каналі "Тернопіль1".❗️ Хочете повідомити нам свою новину або розповісти про цікаву подію? Телефонуйте в редакцію Т1 Новини! ☎️ 098-362-57-36 або 40-00-50

Gepostet von Т1 Новини am Mittwoch, 11. März 2020
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)