На телеканалі Тернопіль1 прем’єра футбольної програми «Копаний м’яч»

gazpostach

На телеканалі Тернопіль1 прем’єра футбольної програми «Копаний м’яч»

Новий футбольний проект «Копаний м’яч» створений спільно Федерацією футболу Тернопільської області на телеканалу «Тернопіль1». У ньому кожен зможе дізнатися про найголовніші події в футбольному житті Тернопільщини та за допомогою експертів у студії аналізувати найцікавіші матчі.

В прем’єрному випуску програми, ведучий Віталій Попович спілкувався із відомим футбольним тренером, заслуженим працівником фізичної культури і спорту України -  Василем Івегешем.

«Нещодавно Василь Івегеш і його команда ФК «Тернопіль-Педуніверситет» здобула срібні нагороди на студентському чемпіонаті Європи в Іспанії. Саме з цієї вагомої події в житті Тернопільського футболу ми розпочали розмову», - каже автор і ведучий програми «Копаний м‘ яч» Віталій Попович.

Ведучий разом з експертом аналізують матчі чемпіонату Тернопільської області. Цьогорічні змагання особливі, адже участь у них бере найбільша за останні 25 років кількість команд – 31.

«Команди за спортивним принципом вперше в історії Тернопільського аматорського футболу розбито на три ліги – вищу, першу та другу. В вищій виступає 8 команд, які сформували найсильнішу, так звану, елітну лігу. У першій змагаються 12 команд, в другій – 11-ть», - зазначив автор і ведучий програми «Копаний м‘ яч» Віталій Попович.

В програмі «Копаний м‘ яч» на телеканалі Тернопіль1 йшлося й про святкування 110 річниці Тернопільського футболу. 21 серпня 1909 року відбувся перший матч у відомій історії місцевого футболу між ФК «Поділля» та ФК «Креси».

«24 серпня, на день Незалежності України, відзначаємо 110-річницю нашого місцевого футболу. Головною подією святкування буде фінал Кубку Тернопільської області, де зійдуться команди ФК «Нива» Теребовля та ФК «Агрон-ОТГ» Великі Гаї». Матч відбудеться на Тернопільському центральному стадіоні о 16 годині, - каже голова Федерації футболу Тернопільської області Тарас Юрик.

Результати матчів, найгостріші моменти гри, забиті голи, а також коментарі тренерів, Ви можете побачити в програмі «Копаний м’яч» на телеканалі Тернопіль1. Прем’єра в суботу о 20 годині.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)