На сьомому небі: речі, про які таємно мріє кожен чоловік

gazpostach

На сьомому небі: речі, про які таємно мріє кожен чоловік

Представлені нижче поради допоможуть жінкам спокусити чоловіків в ліжку найбільш приємними для них способами.

Нові маневри

На переважну кількість чоловіків експерименти в ліжку діють фактично як стимулюючий засіб. Подібний метод допоможе покращити апетит до сексу, адже з ним, як і з їжею – одноманітність наводить нудьгу. Кожен хлопець хоче бачити в ліжку супутницю, з якою можна періодично експериментувати.

Компліменти

Не тільки жінки люблять компліменти з приводу їхньої зовнішності. Експерти рекомендують хоча б інколи розповідати про достоїнства свого чоловіка, щоб підвищити його самооцінку і поліпшити стосунки в цілому. Можна задіяти улесливі слова з приводу його зовнішності, рухів та жартів, а також інтелектуальних здібностей.

Сексуальні фантазії

Кожен чоловік, за словами сексологів, мріє, щоб його партнерка була легкоюю на підйом, і могла втілити найзаповітніші сексуальні фантазії. Головне в цьому мати довірчі стосунки і не перегинати палицю, а також вміти знаходити компроміс у поставлених завданнях.

Сюрпризи

Психологи стверджують, що спонтанність є ідеальним паливом для лібідо, тому можна сміливо влаштовувати сексуальні сюрпризи для чоловіка. Нові відкриття в сексі загострять приємні відчуття, а зробити це можна шляхом вибору нестандартного місця або при незвичайній ситуації.

Світло в кімнаті

Заняття сексом при світлі в кімнаті може збудити чоловіка, а також розбудити довіру до партнера. Психологи вважають, що представникам сильної статі до душі розглядати красу жінки. Не обов’язково включати все світло в будинку, а можна просто запалити кілька свічок або включити екран на ноутбуці.

Вбрання

Щоб феєричний секс запам’ятався, дамам можна підібрати особливий наряд для такого випадку, і повільно роздягатися перед своїм партнером, ну або надати йому можливість «розпакувати» свій «подарунок» самостійно. Справа в тому, що хлопці люблять розглядати улюблену жінку, і в такому разі не потрібно скупитися на прекрасну мереживну білизну.

Ініціативність

Чоловіки обожнюють дівчат, здатних проявляти ініціативність у ліжку, самостійно провокуючи секс. Справа в тому, що хлопців збуджують дами, які відкрито показують, що зацікавлені в статевому акті з ними. Проте з цим важливо не переборщити, і не переходити на тотальний контроль в інтимі, адже таке заводить лише одиниці.

Рух

Якщо пара вже довго разом, у них знаходяться декілька поз, в яких коханим найбільш приємно займатися сексом обом. Така практика призводить до того, що з часом статева близькість стає дещо нудною, і щоб запобігти цьому — потрібно рухатися. Не слід соромитися шукати нові пози в сексі або направити партнера в деяких моментах.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)