На службу в армії відправили строковиків з Тернопільської області (Фото)

gazpostach

На службу в армії відправили строковиків з Тернопільської області (Фото)

Цьогорічна весняно-літня призовна кампанія стартувала. 23 квітня, з обласного збірного пункту Тернопільського облвійськкомату урочисто на строкову військову службу відправлено юнаків до війська.
Перші призовники вирушили до навчальних центрів Збройних Сил України та Державної прикордонної служби на Київщину, Черкащину, Полтавщину і Львівщину.
Проводжали тернополян до армії рідні, близькі, духовенство, керівництво області й міста та представники громадськості.
– Держава потребує Вашої підтримки. Саме ви, молоді та завзяті, маєте стати опорою нашої Вітчизни. Ви відправляєтеся до війська, щоби навчитися боронити рідну землю. Дякую Вашим батькам за те, що виховали справжніх захисників, – звертаючись до присутніх зазначив ТВО військовового комісара Тернопільського обласного військкомату полковник Олександр Скумбрій.
Також полковник запевнив, жоден зі строковиків не служитиме у районі проведення ООС у Луганській та Донецькій областях, а виконуватимуть завдання у пунктах постійної дислокації військових частин, які розташовані за сотні кілометрів від місця конфлікту.
Протягом квітня-червня, доки триватиме весняний призов на строкову військову службу, до лав Збройних Сил та інших військових формувань України планується відправити понад півтисячі мешканців області віком від 20 до 27 років.
(Василь Лабай, спеціальний кореспондент Інформагентства Міноборони,
фото автора).Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)