На сесії «просто неба» на Тернопільщині люди протестували проти приїзду евакуйованих із Китаю українців

gazpostach

На сесії «просто неба» на Тернопільщині люди протестували проти приїзду евакуйованих із Китаю українців

Фото - з мережі Інтернет

Сьогодні, 18 лютого мешканці селища Микулинці та сусідніх населених пунктів Тернопільщини виступили на сесії сілищної ради проти направлення в сусідній санаторій «Медобори» евакуйованих із Китаю людей.

На позачерговій сесії зібралося чимало місцевих мешканців, повідомляє сайт "Тернополяни".  Цього ранку в Микулинці прибули люди навіть з обласного центру. Краяни заявили, що про рішення привезти в санаторій людей із «Піднебесної» їх ніхто не попереджав.

Оскільки людей було надто багато, сесію не змогли провести у приміщенні – присутні вийшли на головну площу. Відтак, були присутніми 19 із 26 депутатів – сесія почалася. Таких галасливих зборів Микулинці, мабуть, ще не пам’ятали. Люди одні за одних прагнули мати слово, виступаючи категорично проти приїзду на Тернопільщину гостей з країни, де панує коронавірус.

Мешканці заявляли, що їх поставили перед фактом. Бо ж попередньо сюди приїжджали незнайомі люди, все оглядали три дні. Тільки місцевим ніхто не повідомив, з якою метою відбувається ця «екскурсія».
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)