На що живе друг діамантових прокурорів – тернопільський прокурор Олександр Мартинюк?

На що живе друг діамантових прокурорів – тернопільський прокурор Олександр Мартинюк?

20160534-6Прокурор Олександр Мартинюк, котрого минулоріч назначав очільником Тернопільської прокуратури колишній генпрокурор України Віктор Шокін, у 2015 жив на 330 тисяч доходів в рік (93 % - заробітня плата). Активісти ГО "Автомайдан" продовжують аналізувати декларації про доходи керівництва Тернопільської прокуратури.

"Прокурор області володіє стареньким транспортним засобом Audi 80 B4. Водночас, безробітні члени сім’ї Мартинюка (з середнім місячним доходом за останні 3 роки в 1200 грн.) володіють позашляховиком преміум-класу Toyota Landcruiser 2008 р.в. Ринкова вартість такого авто на сьогодні становить від 0,5 млн. грн. Поточне ТО, заміна масла тощо коштує 11,5 тис. грн. на рік. Сім’я володіє цим автотранспортним засобом ще з 2013 року, відтак зароблений він був ще в часи роботи на посаді прокурора м. Хмельницького", - йдеться у повідомленні.

Варто зазначити, що загальна сума доходу прокурора зросла чи не вдвічі, порівняно із декларацією за 2014 рік. 165962 гривні заробив пан Мартинюк, перебуваючи на посаді прокурора Хмельницької області. Вочевидь, Тернопільська прокуратура – місце грошовитіше, пише topnews.
Загрузка...


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)