На отриманні неправомірної вигоди викрито начальника Управління Держпраці

gazpostach

На отриманні неправомірної вигоди викрито начальника Управління Держпраці

Вимагав понад 67 тис грн за перевірку знань з охорони праці.

За процесуального керівництва Тернопільської обласної прокуратури викрито начальника Управління Держпраці в одній з областей Західного регіону, що отримав понад 67 тис грн неправомірної вигоди від представника товариства (ч. 3 ст. 368 КК України).

За версією слідства, посадовець вимагав від представника товариства, що проводить відповідне навчання з питань охорони праці, неправомірну вигоду за створення комісій, проведення процесу навчання та перевірки знань з питань охорони праці й підписання ним відповідних посвідчень про здачу навчального матеріалу.

На початку вересня чиновник через посередника одержав частину неправомірної вигоди - 28 500 грн, за підписані ним 114 посвідчень про перевірку знань з питань охорони праці.

Учора, 19 жовтня 2021 року, посадовець отримав решту суми - 39 тис грн за 147 посвідчень. Після одержання неправомірної вигоди, чиновник був затриманий в порядку ст. 208 КПК України.

Вирішується питання про повідомлення особі про підозру, відсторонення від посади та обрання запобіжного заходу.

Викриття правопорушника проводились спільно з працівниками СБУ в Івано-Франківській області та слідчими ТУ ДБР, розташованого у місті Львові.

Розслідування триває.

Пресслужба Тернопільської
обласної прокуратури
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)