На Миру на місці скандальної будови зсувається ґрунт – тернополяни стривожені

gazpostach

На Миру на місці скандальної будови зсувається ґрунт – тернополяни стривожені

Фото Оксани Яциковської

З початком весняних дощів почала зсовуватися земля біля величезного котловану на місці скандальної забудови на Миру.

Попри Великодні свята, через неприємний трапунок мешканцям вулиці не до святкувань, наголошує депутатка Тернопільської міськради Оксана Яциковська. Громадсько-політична діячка оперативно зреагувала на небезпечний випадок на місці горе будови та скликає спеціальну комісію.

На вулиці Миру не до свят – зсувається ґрунт біля скандальної будови. Люди стривожені. І, як видно, не безпідставно. Терміново ініціюю спеціальну комісію за участю фахівців Держархбудінспекції, земельників, представників екології, проектанта, забудовника. Зустрічаємось завтра, 2 травня о 10 годині на місці забудови, — наголосила Оксана Яциковська на сторінці у Фейсбуці.

Нагадаємо, що в серпні 2018 року міськрада прийняла рішення змінити цільове призначення земельної ділянки на вул. Миру. Мешканці написали звернення до міської влади, де вимагали призупинити рішення міськради, провести громадські слухання. Під зверненням підписалось 915 тернополян. Однак до слів містян не дослухалися – 2 січня 2019-го на місці парковки відновили будівельні роботи та почали рити котлован.

Фото Оксани Яциковської
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)