На Луганщині презентували книгу про військових священників, упорядник якої – протоієрей з Тернополя

gazpostach

На Луганщині презентували книгу про військових священників, упорядник якої – протоієрей з Тернополя

Фото - Юрій Кульпа

Книгу «КАПЕЛАНИ» презентували 5 серпня у місті Старобільськ на Луганщині, упорядником якої виступив військовий священик з Тернополя - протоієрей В’ячеслав Кізілов.

Захід проходив у форматі бесіди та обміну думками. У ньому взяли участь військовослужбовці, капелани, бійці добровольчих батальйонів, волонтери та громадськість.

Під час виступів присутні згадували події від початку війни на Сході України, адже чимало з них стали свідками трагічних буднів, а разом з тим першими вирушили захищали рідну Луганську землю. Говорили і про сьогодення, про роль капелана, як духовного наставника в сучасному українському війську.

Книга «КАПЕЛАНИ» - це перша збірка із серії «Знаряддя Божої любові» тираж, якої одна тисяча примірників. Там зібрані історії військових священнослужителів, розповіді про душпастирську роботу в зоні проведення АТО та ООС. Також у ній йдеться про перших військових священнослужителів чорноморського козацтва, душпастирів УПА «Поліська Січ», опубліковані фотографії та інтерв’ю із сучасними капеланами, які діляться роздумами про військові будні та допомогу не лише військовослужбовцям, але й їх родинам.

Майже 300 книг В'ячеслав Кізілов передасть у бібліотеки на Сході України, а також громадським організаціям. Командир Тернопільських артилеристів полковник Сергій Баранов, який на запрошення капеланів взяв участь у заході подякував отцю В'ячеславу за організацію книги та вручив у подарунок сувенір - шеврон бригади.

Фото - Юрій Кульпа

Фото - Юрій Кульпа

Фото - Юрій Кульпа

Фото - Юрій Кульпа
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)