На лікаря, який не хотів лікувати її вітчима, поскаржилась тернополянка

gazpostach

На лікаря, який не хотів лікувати її вітчима, поскаржилась тернополянка

фото - з мережі Інтернет

Зателефонувала жінка з проханням висвітлити недобросовісну роботу лікаря другої міської лікарні.

Як повідомила пані Наталя, у вівторок її вітчима привезли на “швидкій” у Тернопільську комунальну міську лікарню №2. 83-річний онкохворий чоловік –  корчився на візочку від болей.

Зі слів жінки, молодий лікар щось виписав їм на листочку і сказав усе це придбати. На прохання “пояснити на словах, що там написано” – почав нервувати, а потім й зовсім заявив, що  лікувати хворого він не буде, одягнувся та пішов з лікарні.

Наталя запевняє, що ніхто з лікарем не сварився, ніхто не сумнівався у необхідності купити записане, вони лише хотіли детальніших роз`яснень.

Тернополянка почала шукати іншого лікаря, і лише тоді старенькому допомогли.

Наші журналісти зв`язались із лікарем, аби дізнатись про іншу сторону медалі.

Телефоном лікар розповів, що дійсно 3 березня, близько 18.20 такого пацієнта привезла швидка. Він якраз закінчив свою зміну, у цю пору робочий день у фахівців завершився, а чергового лікаря-уролога викликали до породіллі.

Людям би довелось довго чекати, тому він вирішив затриматись, та поки прийде черговий, прийняти пацієнта. Перше виписав усе нагальне та просив купити в аптеці за списком.

Усе було добре, допоки звідкись не  узявся чоловік: він вирвав із рук записи  та у грубій формі почав розмову, казав, що нічого не буде купувати і вимагати пояснень.

Фахівець попросив невідомого розмовляти тихше і спокійніше, але побачив, що ситуація стрімко починає загострюватись: чоловік був агресивно налаштований. Тому лікар вирішив передати хворого у руки чергового, сказав, що їх прийме інший лікар та вийшов з лікарні”.

Лікар вів розмову із журналістами сайту Тернополя  абсолютно спокійним тоном, був урівноваженим та розсудливий, а цю подію вважає простим непорозумінням.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)