На Лановеччині відкрили капличку замість спаленої церкви (фото)

gazpostach

На Лановеччині відкрили капличку замість спаленої церкви (фото)

IMG_20150801_103715Сьогодні відбулось урочисте відкриття каплички у селі Снігурівка, яку тимчасово встановили на зміну спаленої церкви.

Нагадаємо, що в найбільше християнське свято Пасхи, у селі Снігурівка сталась жахлива трагедія: згоріла церква, в якій ще зранку громада освячувала пасхальний кошик та раділа святу, вітаючи одне одного із воскресінням Христа.

Та після пережитого шоку, люди на чолі із отцем Іваном Борисом не здались, не дозволили собі опустити руки та засвідчити перемогу нелюдів, що підпалили святий храм, адже вони не перемогли, а як тоді сказав отець, що вони зробили нас ще сильнішими, примусивши пережити ці випробування. Зі сльозами на очах священник сердечно обіцяв, що храм ми відбудуємо, як не для себе, то для дітей або онуків, а люди також плакали, збираючи силу волі у кулак та планували подальші дії.

DSC_0744

І ось після трьох місяців клопіткої роботи прихожан та благодійників, сьогодні у Снігурівці велике та світле свято – відкриття нової святині. На подію прийшли люди із усіх оточуючих сіл, приїхав Владика Нестор, щоб благословити храм та людей. Кількість присутніх на освяченні приємно здивувала, адже прийшли люди, що заледве ходять через свій поважний вік, багато молоді та безліч дітей. Склалось враження, що це не звичайний суботній, а у селі це робочий день, а велике свято, але призупинило усі клопоти селян і впустило у серце світлу радість.

DSC_0756

Люди не стримували емоцій, не соромились сліз, які цього разу були від радості, хоча цю радість і спричинили горем. Кожен намагався зайти у храм, хоча місця там на всіх не вистачало. Багато людей поспішили до сповіді у цей день також усіх присутніх Владика Нестор помирував.

DSC_0772

Усі люди дякували Господу за те, що знову мають храм і можуть молитися, адже як сказала пані Олена, що в усі часи люди повинні мати те, у що вони вірять, та місце, де поклонятимуться цій вірі. Тому цей, на превеликий жаль, не поодинокий випадок підпалу святині, повинен стати прикладом того, що людей зламати неможливо, адже вони із попелу відновлять те, що по праву належить їм.

IMG_20150801_104238

DSC_0800

Тетяна Федчук
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)