На Козівщині незаконно продавали щуки

gazpostach

На Козівщині незаконно продавали щуки

Фото з мережі Інтернет

10 вересня 2019 року в ході патрулювання інспекторами Тернопільського рибоохоронного патруля викрито порушення щодо незаконного збуту водних біоресурсів у Козівському районі.

При  перевірці порушники не змогли надати документів, що дозволяють здійснювати збут водних біоресурсів. У продажі було 4 екз., - щука, загальною вагою 3,5 кг.

Під час документування правопорушення, громадяни чинили опір та  намагались наїхати автомобілем на інспектора Тернопільського рибоохоронного патруля. Було задіяно працівників поліції та слідчо – оперативну грубу.

Складено протокол за ч.1 ст. 88-1 КУпАП, санкція статті передбачає накладання штрафу від 510 до 1 700 грн. Матеріали справ готуються до передачі в суд.

Управління Державного агентства рибного господарства у Тернопільській області закликає громадян бути відповідальними та дотримуватись встановлених правил рибальства. Якщо Ви помітили порушення, прохання терміново повідомляти на цілодобову «гарячу лінію» Тернопільського рибоохоронного патруля: (0352) 27-70-34 та (097) 427-85-95 
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)