На капличку в пам’ять Героїв у Тернополі збирають кошти (Відео)

На капличку в пам’ять Героїв у Тернополі збирають кошти (Відео)

Тернополяни можуть допомогти зібрати кошти на облаштування каплички в пам'ять про загиблих Героїв.

Тернополян просять долучитись до збору коштів на будівництво Меморіалу "Алея Героїв" на Микулинецькому кладовищі. Ініціаторами будівництва стали родини бійців, добровольців та військовослужбовців, які приходять на Микулинецький цвинтар до синів та братів, інформує "Тернопіль1". На запрошення батьків до проектування Меморіалу долучилась архітектор Наталія Кіналь. 
Скульптура Архангела Михаїла, гарнітні колони та скляна поверхня - такий меморіал незабаром буде облаштований на Микулинецькому кладовищі, де поховані військовослужбовці. Він носитиме назву "Алея Героїв".

Дизайнер проекту Наталія Кіналь розповідає: це буде капличка саме зі статуєю Архангела Михаїла і наголошує: оскільки Революція Гідності розпочалася саме 21 листопада - у свято Михаїла.
"Тому що майдан в нас почався з 21 листопада, свята Архангела Михаїла і оскільки це військове захоронення, де поховані наші воїни, Архангел Михаїл саме символічний образ такого Архангела, захисника, борця добра зі злом і мені здається, що цей образ Архангела буде самий влучний на цьому місці".

Тернополяни можуть допомогти зібрати кошти на облаштування каплички в пам'ять про загиблих Героїв

Тернополяни можуть допомогти зібрати кошти на облаштування каплички в пам'ять про загиблих ГероївМеморіал для Героїв. Тернополян просять долучитись до збору коштів на будівництво Меморіалу "Алея Героїв" на Микулинецькому кладовищі. Ініціаторами будівництва стали родини бійців, добровольців та військовослужбовців, які приходять на Микулинецький цвинтар до синів та братів. На запрошення батьків до проектування Меморіалу долучилась архітектор Наталія Кіналь. Як виглядатиме меморіал, дізнавались наші журналісти. Скульптура Архангела Михаїла, гарнітні колони та скляна поверхня. Такий меморіал незабаром буде облаштований на Микулинецькому кладовищі, де поховані військовослужбовці. Він носитиме назву "Алея Героїв". Дизайнер проекту Наталія Кіналь розповідає: це буде капличка саме зі статуєю Архангела Михаїла і наголошує: оскільки Революція Гідності розпочалася саме 21 листопада - у свято Михаїла. - Каплиця з Архангелом Михаїлом. Чому саме він? - пояснює дизайнер проекту Наталія Кіналь. - Тому що майдан в нас почався з 21 листопада, свята Архангела Михаїла і оскільки це військове захоронення, де поховані наші воїни, Архангел Михаїл саме символічний образ такого Архангела, захисника,борця добра зі злом і мені здається що цей образ Архангела буде самий влучний на цьому місці.

Gepostet von Т1 Новини am Freitag, 14. Juni 2019
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)