На хабарі спіймали голову Тернопільського районного суду та адвоката

gazpostach

На хабарі спіймали голову Тернопільського районного суду та адвоката

861a9384e7e211a2ef529da3bd88648d_MЗа відхилення клопотання щодо скасування іспитово-випробувального терміну посадовці вимагали від громадянина 2 тисячі доларів США. На даний час працівники Департаменту захисту економіки Національної поліції та НАБУ проводять санкціоновані обшуки за місцем проживання та у службових кабінетах фігурантів.

Працівники Департаменту захисту економіки та Національного антикорупційного бюро України викрили корумповану групу осіб, до складу якої входили голова райсуду Тернопільської області та адвокат. За відмову у задоволенні клопотання в судовому засіданні вимагали неправомірну вигоду.

З метою винесення остаточного судового рішення у справі судове засідання призначили на 16 лютого.

Відносно посадовців працівниками НАБУ відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Обумовлену суму неправомірної вигоди правопорушники отримали на передодні судового засідання.

Під час проведення слідчо-оперативних заходів правоохоронці задокументували факт передачі громадянином адвокату грошових коштів у сумі 2 тисячі доларів США, а також факт передачі нею коштів особисто голові суду. Грошові кошти вилучено.

На даний час працівники ДЗЕ та НАБУ проводять санкціоновані обшуки за місцем роботи та проживання всіх учасників корумпованої схеми, пишуть "Тернополяни".
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)