На Чортківщині триває відновлення доріг (відео)

gazpostach

На Чортківщині триває відновлення доріг (відео)

Тривають ремонтні роботи на дорогах Чортківської громади.
 
Так, у селі Шульганівка відремонтовано майже 1 кілометр дорожнього покриття.
Якість проведення робіт перевірив голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко.
– Кошти на відновлення автомобільних шляхів ми спрямували з обласного бюджету. Ремонт проводять якісно, ми, у свою чергу, контролюємо хід виконання робіт, щоб жодна гривня наших податків не було витрачена даремно, а жителі краю були задоволені результатом. Дякую працівникам, які відповідально підходять до своїх професійних обов’язків! Це – тільки перший етап з ремонту доріг. Сподіваємося, що до закінчення каденції буде повністю відремонтовано шлях до Нагірянки, – зазначив Михайло Головко.
Виконує роботи ТОВ «Техно-Буд-Центр» – один із лідерів галузі дорожнього будівництва в Україні. Замовник робіт – комунальне підприємство «Тернопількомунінвест».
– Комунальним підприємством «Тернопількомунінвест» на замовлення облради розроблено проектно-кошторисну документацію на поточний ремонт ділянки дороги Стара Ягільниця – Нагірянка. Цей проєкт передбачає ремонт ділянки, довжиною 850 метрів. Тендер виграла компанія ТБЦ. 6 липня підписано угоду, 22 липня бачимо завершальний етап робіт, – розповіла  директор КП «Тернопількомунінвест» Олена Чумак.Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)