Митрополит Епіфаній вперше завітає в Тернопіль

Митрополит Епіфаній вперше завітає в Тернопіль

Предстоятель Православної Церкви України Епіфаній візьме участь в богослужінні в Тернополі.

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній приєднається до богослужіння, яке відбудеться в неділю 14 квітня в храмі святих мучеників Бориса і Гліба, який знаходиться на вулиці Білогірській в Тернополі, повідомила прес-служба Тернопільської єпархії Православної церкви.

Варто додати, що в цей день в місто привезуть копію чудотворної ікони Божої Матері «Милостива». Оригінал ікони перебуває на острові Кіпр на горі Кікос. Ікона Божої Матері «Милостива» відома на весь світ своїми надзвичайними дивами. Так, до неї з різними хворобами приїжджають віряни з усього світу і отримують зцілення. Ікона відома своїми властивостями не лише серед християн, а й серед представників інших релігій, які також звертаються до неї за допомогою.

Нагадаємо, 15 грудня минулого року митрополита Епіфанія під час Всеукраїнського Об’єднавчого собору обрали першим главою Православної церкви України. Саме предстоятель ПЦУ отримав з рук Вселенського патріарха в Константинополі томос про автокефалію української церкви – історичного для всього народу України документу.

Слід зазначити, що попереду на Православну церкву України чекає тривалий та складний процес визнання іншими помісними православними церквами, який на думку окремих експертів, може тривати роками і десятиліттями. Після отримання автокефалії предстоятель ПЦУ Епіфаній надіслав так звані «листи миру» в синоди помісних церков, які за результатами розгляду звернення можуть або ухвалити рішення про відмову в налагодженні спілкування або ж про визнання нової церкви. Зокрема, на сьогоднішній день предстоятель польської церкви надіслав листа у Константинополь, в якому негативно відгукнувся про створення Православної церкви в Україні.
Загрузка...