Михайло Головко взяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад в Одесі

gazpostach

Михайло Головко взяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад в Одесі

Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко взяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад, який відбувся в Одесі за участю Президента України Володимира Зеленського.
Одне з ключових питань порядку денного — початок опалювального сезону в Україні.
Михайло Головко відзначив, що в Тернопільській області 100% домогосподарств уже отримали тепло.

— Важливим є рішення, прийняте під час минулого засідання, щодо збереження тарифів на газ для населення на рівні 2020-го року. Водночас, ми закликаємо НАК «Нафтогаз України» виконати умови Меморандуму, підписаного з Урядом та органами місцевої влади. Об’єкти бюджетної сфери у громадах мають отримати теплопостачання за пільговим тарифом! Наразі, виникають проблеми, адже громади досі очікують на підписання угод із постачання природного газу з «Нафтогаз Трейдинг»,  зазначив Михайло Головко.
Голова Тернопільської обласної ради висловив сподівання, що після того, як ці проблеми було озвучено на Конгресі, у НАК «Нафтогаз України» нарешті почують громади та виконають свої зобов’язання.
Також у рамках засідання обговорили питання боротьби з коронавірусом, зокрема, у контексті надання необхідної медичної допомоги хворим на COVID-19 на місцях. Михайло Головко наголосив на тому, що в Тернопільській області є більше 4000 місць у лікувальних закладах, де висококваліфіковані медики готові надавати допомогу краянам.
null

null
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)