Михайло Головко: «Підтримавши Михайла Тимошика на виборах, теребовлянці отримають керівника, який дбатиме про розвиток громади та добробут кожного жителя!»

gazpostach

Михайло Головко: «Підтримавши Михайла Тимошика на виборах, теребовлянці отримають керівника, який дбатиме про розвиток громади та добробут кожного жителя!»

Сьогодні, 11 жовтня, голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко зустрівся з кандидатом на посаду міського голови Теребовлі, депутатом Тернопільської обласної ради з 2009-го року Михайлом Тимошиком.

— Михайло Морозенкович окреслив, яким бачить шлях розвитку Теребовлянської громади, акцентував увагу на ключових проблемах, а також можливості налагодження співпраці з Тернопільською обласною радою в майбутньому. Я завжди відкритий до спілкування з очільниками громад, адже це саме ті люди, які знають, що потрібно для забезпечення комфорту жителів нашої області. Мені приємно, що кандидати на посаду керівника громади зацікавлені в іі розвитку та мають безліч цікавих ініціатив, — наголосив Михайло Головко.
Михайло Тимошик — кандидат економічних наук, член Національних спілок краєзнавців і журналістів України, а також — Національної асоціації філателістів України, успішний підприємець й дієвий депутат.
— Я знаю його не перший рік, а тому можу з впевненістю сказати, що підтримавши кандидатуру Михайла Тимошика на виборах, жителі Теребовлянської громади отримають керівника, який дбатиме про розвиток громади та добробут кожного жителя! — резюмував голова облради.
null
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)