Ми підтримуватимемо наших захисників і завжди пам’ятатимемо тих, хто віддав життя у цій боротьбі, – Володимир Труш

gazpostach

Ми підтримуватимемо наших захисників і завжди пам’ятатимемо тих, хто віддав життя у цій боротьбі, – Володимир Труш

Фото - з сайту ТОДА

Напередодні Дня Збройних Сил України голова обласної державної адміністрації Володимир Труш привітав зі святом особовий склад обласного військового комісаріату.

Очільник краю подякував військовослужбовцям за високий професіоналізм, за вірність військовій присязі та сумлінне виконання поставлених завдань із забезпечення надійного захисту нашої Батьківщини.

«Сьогодні я щиро вітаю усіх, хто захищає нашу країну - на суші, у воді та повітрі.  Усіх, хто пішов на передову, і тих, хто прикриває тил. Ви - гарантія нашої безпеки. Рівень довіри громадян до Української Армії й надалі залишається найвищим. Навіть без соціологічних досліджень ми бачимо, з якою повагою і турботою українці ставляться до своїх захисників. Впевнений, наша перемога близько. І це буде, в першу чергу, вашою заслугою, здобутою вашою щоденною роботою. Ми підтримуватимемо наших захисників і завжди пам’ятатимемо тих, хто віддав життя у цій боротьбі», - зазначив голова обласної державної адміністрації.

Володимир Труш побажав всім міцного здоро’я, щастя й доброботу, миру та спокою, подальших успіхів у вдосконаленні бойової майстерності.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов`язків та з нагоди Дня Збройних Сил України Володимир Труш відзначив військовослужбовців грамотами та медалями «За службу Україні».
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)