«Ми не боїмося». Зеленський звернувся до українців і до Кремля через війська РФ на кордоні

gazpostach

«Ми не боїмося». Зеленський звернувся до українців і до Кремля через війська РФ на кордоні

Президент Володимир Зеленський звернувся до українців через російські війська на українському кордоні: закликав не читати анонімні Telegram-канали та запропонував президенту РФ Володимиру Путіну зустрітися у "будь-якій точці Донбасу, де йде війна".

"Біля наших державних кордонів сконцентровано чималу кількість російських військ. Офіційно Росія називає це навчанням. Неофіційно весь світ називає такі речі шантажем. Чи хоче війни Україна? Ні. Чи готова вона до неї? Так. Чи перестане Україна боротись за мир дипломатичним шляхом? Ніколи", — заявив у зверненні Зеленський.

При цьому він наголосив, що "варто тричі подумати, чи треба сьогодні безапеляційно довіряти експертам з інтернету, "надійним" джерелам ЗМІ, інсайдам анонімних телеграм-каналів", а також закликав не вірити політикам "для яких перемогою буде поразка країни й можливість сказати: ми ж казали й попереджали".

За словами Зеленського, наразі українська армія має якісне оснащення та зброю, досвід та бойовий дух.

"Ми не боїмося, бо в нас неймовірне суспільство, яке готове до масової волонтерської мобілізації, яке все віддасть, все знайде і все привезе. Вдень, уночі, в спеку й мороз", — сказав президент.

Окремо Зеленський російською мовою звернувся до РФ, наголосивши, що у війні програють всі сторони.

"Вчора і сьогодні на засіданнях радників "Нормандської четвірки" і підгрупи з безпеки в ТКГ обговорювалося відновлення режиму повного припинення вогню, але, попри підтримку всіх сторін, Росія відмовилася підтримати спільну заяву. При цьому прозвучала пропозиція зустрітися на лінії розмежування, щоб максимально точно побачити і зрозуміти ситуацію. А що мені розуміти? Я кожен місяць там буваю. Пане Путін! Я готовий піти ще далі і запропонувати вам зустрітися в будь-якій точці українського Донбасу, де йде війна", — сказав президент.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)