МОЗ повідомило, коли Україна може вийти з карантину

gazpostach

МОЗ повідомило, коли Україна може вийти з карантину

Фото - з мережі Інтернет

Вихід України з карантину можливий лише у разі сталого зниження захворюваності на COVID-19.

Україні рано виходити з карантину через поширення коронавірусної хвороби COVID-19. Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав під час онлайн-брифінгу.

"Зважаючи на сьогоднішній антирекорд захворюваності, вважаю, що говорити про вихід з карантину є недоцільним. Звичайно, ми розглядаємо варіанти виходу, розглядаємо за яких умов це можливо в Україні, і можу впевнено сказати: це можливо, тільки коли ми будемо бачити стале зниження захворюваності на COVID-19", - заявив він.

Степанов також зауважив, що МОЗ постійно аналізує досвід інших країн щодо механізмів та етапів виходу з карантину. Міністр відзначив, що вихід з карантину в Україні буде "максимально комфортним", але тільки після того, коли МОЗ побачить, що "для цього є можливість в нашій країні".

Також Кабмін посилив карантинні заходи. Згідно з відповідною постановою, з 6 квітня до 24 квітня заборонено: перебування в громадських місцях без респіратора або захисної маски; переміщення групою осіб більш ніж дві особи, крім випадків службової необхідності і супроводу осіб, які не досягли 14 років; перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 14 років, без супроводу дорослих.

Також заборонено відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових і прибережних зон, крім вигулу домашніх тварин однією особою і в разі службової необхідності; спортивних і дитячих майданчиків; проведення всіх масових заходів; перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу; самовільно залишати місця обсервації.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)