Моряк корвета "Тернопіль": Російські вояки, побачивши нас, безпритульних, пропонували скинутися нам на квитки додому

Моряк корвета "Тернопіль": Російські вояки, побачивши нас, безпритульних, пропонували скинутися нам на квитки додому

rp_Корвет-Тернопіль-300x225.jpegЗа словами кока корвета "Тернопіль" Юрія Юр'єва,  ніч з 20 на 21 березня вся команда корвета "Тернопіль" провела на березі:в знайомих, друзів, родичів... Наших моряків   "кинули" всі кинули.

Увечері 20 березня, корвет "Тернопіль", як і інші українські кораблі, які були заблоковані в Севастопольській бухті, захопили російські військові.- Зовнішність у військових звичайно була характерна, ну, не зовсім словянська. Зате були класні автомати, як аргумент і ультиматум морякам: "Або ви берете свої особисті речі і гайда на берег, або ми стріляємо" , - розповідає член екіпажу корвету. - Капітан корабля вирішив не ризикувати життям моряків....

Нас називають зрадниками, кажуть мовляв "Росіяни все таки здаются". Ідіть до чорта. За місяць, які хлопці провели на кораблі, сходили з розуму від невідомості, через відсутність будь-яких наказів, в окупації, нам говорили лише "тримайтеся". А сьогодні всі моряки залишилися без копійки грошей. У них зарплата за лютий перерахована на картки "Приватбанку". Його тут вже не існує. Та тут взагалі дивне щось творитися з банківською системою. Одним словом ще вчора ми були моряки, а сьогодні - безпритульні. На корветі зараз тільки капітан, передає так сказати майно новому власнику.

До речі , російські вояки без жартів пропонують нам скинутися на квиток додому. Нормально?

Джерело:20 хвилин
Загрузка...


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)