Молодші школярі вчитимуть історію України з нових книжок (Відео)

gazpostach

Молодші школярі вчитимуть історію України з нових книжок (Відео)

Книжечки із повчальними патріотичними історіями вручили школярам на Тернопільщині.

Нову незвичайну читанку тепер мають школярі. Учням тернопільських та обласних шкіл подарували посібники, за якими навчались діти ще у 20 столітті, повідомляє "Тернопіль1".

Переклали та перевидали цей підручник у 2018 році за ініціативи "Комітету допомоги українським сиротам і дітям без батьківської опіки". Учні завдяки "Малій читанці" можуть краще вивчити історію свого краю.

Напередодні літніх канікул учням школи у Великій Березовиці вручили "Малі читанки" - книжки, в яких зібрано багато повчальних історій із патріотичним вихованням.

Книжечки із повчальними патріотичними історіями вручили школярам на Тернопільщині

Книжечки із повчальними патріотичними історіями вручили школярам на ТернопільщиніУнікальну читанку тепер мають школярі. Учням тернопільських та обласних шкіл подарували посібники за якими навчались діти ще у 20 столітті. Переклали та перевидали цей підручник у 2018 році за ініціативи "Комітету допомоги українським сиротам і дітям без батьківської опіки". Учні завдяки "Малій читанці" можуть краще вивчити історію свого краю. Повідомляє Т1 Новини.Напередодні літніх канікул, до учнів школи у Великій Березовиці завітали гості. Діткам вручили "Малі читанки" - книжки у яких зібрано багато повчальних історій із патріотичним вихованням.

Gepostet von Т1 Новини am Freitag, 31. Mai 2019
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)