Молоді люди подарували дитячій лікарні медичне обладнання

gazpostach

Молоді люди подарували дитячій лікарні медичне обладнання

обласна лікарняДва інфузомати, ультразвуковий інгалятор, електронні ваги і пульсоксиметр - з такими подарунками для недоношених дітей в обласну дитячу лікарню прийшли вчора молоді тернополяни-волонтери проекту "Здорові діти-щаслива Україна".

-Використовувати медичне обладнання будутьчи не сьогодні,- каже завідувач відділення Тетяна Бліхар.- Воно  дуже необхідне для виходжування і контролю за станом здоров'я недоношених дітей. До нас діти потрапляють після дихальної підтримки і треба вирівнювати, взнавати рівень  насичення тканин киснем і пульсоксиметр. Це є дуже необхідне обладнання, яке ми вже пару років чекали.

Діти у цьому відділенні лікуються від двох тижнів і до трьох місяців. Обладнання, яке подарували тернополяни, потрібне сімдесяти відсоткам маленьких пацієнтів цього відділення. В рік тут буває в середньому 260 дітей. Приїжджають сюди пацієнти з усієї області. Потрапляють сюди і діти з дуже низькою масою тіла. Найменший малюк, якого вдалося врятувати медперсоналу відділення, важив 580 грам. Допомога цим дітям дуже потрібна, кажуть лікарі, а медичне обладнання - дороговартісне. Тож з радістю приймають усіх охочих допомогти. Задоволення від доброї справи отримали і самі волонтери.  

 Волонтер проекту "Здорові діти - щаслива Україна"Олена Колобохова каже:

-Спочатку ми вагались, куди витратити кошти, які ми назбирали. Це могли бути дитячі будинки,але до них є постійний доступ якоїсь фінансової допомоги. А маленькі діти, які тільки народжуються,такі безпорадні... і саме їм, я думаю, потрібно допомогти в першу чергу.

Суму, на яку волонтери купили обладнання, не називають. Кажуть, нехай це буде таємницею. Гроші ж збирали серед своїх друзів, знайомих і навіть зі скриньками на вулицях міста. Це обладнання не єдине, яке потрібне відділенню для недоношених новонароджених. Дуже потрібні кювези, каже завідувач. Їх зараз у відділенні 6, але це обладнання вже дуже старе. Лікарі сподіваються, знайдуться благодійники, які зможуть їм допомогти.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)