«Молода генерація» і «Апостол» передали пакунки для лікарів

gazpostach

«Молода генерація» і «Апостол» передали пакунки для лікарів

Четвертий тиждень карантину і кілька сотень хворих на коронавірус у  Тернопільській області. Більшість з них – у лікарнях. Медики жаліються бракує найнеобхіднішого  –  засобів індивідуального захисту: масок, респіраторів, захисних костюмів. Тому лікарям допомагають волонтери, благодійні організації, підприємці, небайдужі.

Для новоствореної благодійної коаліції «Молода генерація» Віталія Мариновського та «Апостол» Ігоря Апостола допомогти медикам у час пандемії  – справа честі. Днями вони вкотре передали пакунки до лікарень Тернополя. Всередині те, чого нині найбільше потребує лікарняний персонал, а саме: респіратори, захисні окуляри, рукавички медичні, захисний медичний одяг та засоби індивідуальної гігієни. Це стало можливим за фінансової підтримки «Укрсиббанк».

– Ми приєдналися до  Всеукраїнської благодійної програми «Добро людям», – каже Віталій Мариновський, голова благодійного фонду «Молода генерація».  – В рамках цієї програми разом із керівником благодійного фонду «Апостол» завітали до двох лікарень міста – дитячої та швидкої допомоги. Гадаю, цей наш невеликий внесок допоможе у роботі лікарям.

У свою чергу, медпрацівники вдячні будь-якій допомозі благодійників. Боротьба з вірусом продовжується. Термін завершення пандемії нікому невідомий. Тому потрібно багато сил і ресурсів для тих, хто щодня на передовій у сутичці з коронавірусом.

null
null
null
null
nullОтримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)