На 8 років може сісти сільський голова з Тернопільщини, який заважав мобілізації

gazpostach

На 8 років може сісти сільський голова з Тернопільщини, який заважав мобілізації

Обласна прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому слідчим УСБУ в області за ч.1 ст.114-1 КК України (Перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань) - пише Звістка.

Слідчими органами встановлено, що упродовж 2015-2016 років голова однієї з сільських рад Борщівського району систематично перешкоджає законній діяльності військовослужбовцям Збройних Сил України, у тому числі співробітникам Борщівського районного військового комісаріату, при виконанні ними своїх службових обов’язків в особливий період.

07Зокрема, сільський голова чинить перешкоди працівникам військового комісаріату під час проведення на території населеного пункту обліку військовозобов’язаних осіб мотивуючи свої дії офіційною відсутністю в державі воєнного стану, повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області.

Окрім того, в 2015 році ним вчинено хуліганські дії стосовно військовослужбовців Збройних Сил України в приміщенні Борщівського районного військового комісаріату. Розслідування у кримінальному провадженні триває.

Довідково: Санкція статті 114-1 КК України «перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань в особливий період» передбачає покарання – позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років.

Воно й не дивно, що сьогодні багато хто намагається ухилятись від мобілізації, а сільські голови не особливо поспішають співпрацювати з військоматами, боячись викликати гнів населення. Адже ні для кого не таємниця, що в тому самому Борщівському військоматі і далі працюють люди, репутація яких, будемо чесними, далека від ідеальної і яких місцеві люди відверто називають хабарниками. Ну а нещодавній скандал довкола отримання 260 тисяч хабара обласним воєнкомом, який вимагав гроші за посаду районного комісара, взагалі не витримує жодної критики.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)