Міжнародний економічний форум «Step2020.online» провели у Тернополі

gazpostach

Міжнародний економічний форум «Step2020.online» провели у Тернополі

Економічний форум “Step2020.online” – це платформа, яка об’єднала понад 20 спікерів із різних куточків України. Вони мали можливість поділитися досвідом і подискутувати на 6-ти тематичних зустрічах.

Це, зокрема, “Економічний розвиток громад області в умовах децентралізації”, “Аграрний потенціал Тернопільщини – реалії та перспективи розвитку”.

Співорганізатор міжнародного економічного форуму “Step2020.online” Руслан Кулик зауважив, що це дає можливість донести більше інформації про область, потенціал, обговорити різні проєкти, які актуальні.

Учасники кажуть, зараз, у час епідемії, для економіки важливо об’єднувати зусилля бізнесу, влади і всіх громадян. Навіть у форматі онлайн.

Голова правління Західноукраїнського офісу Європейської бізнес Асоціації Антон Подільчак зауважив, що важливо не лише говорити про можливості, а й звернути увагу на складні моменти, які не дозволяють досягти бажаного результату вже, щоб досягнути цього в найближчому майбутньому. А тому обговорюють на форумі бізнес, його можливості, ефективні кейси, які показують успішність Тернопільщини.

Організатори форуму зауважують, після карантину, в областях конкуруватимуть за інвесторів. Тому треба вже працювати у цьому напрямку.

Керівник ТГО “Альянс рекламістів Тернопільщини «АРТ»”, співорганізатор форуму Михайло Тимошик каже, що в умовах інформаційного розвитку суспільства, промоція є дієвим інструментом для розвитку економіки, інвестицій, інновацій та розвитку туристичної галузі області.

Голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук зауважив, що сьогодні варто звернути увагу на те, як працюють наші європейські партнери в питаннях пандемії, як у них проходить економічний розвиток, перебрати досвід та спільно попрацювати.

Для цього взяти участь у форумі запросили і представників європейських бізнес-асоціацій, посольств та почесних консульств. Мета – якомога ширшому колу людей донести інформацію про нашу область.

Руслан Кулик переконаний, що рано чи пізно ті контакти, які зараз зав’яжуться на онлайн-платформі, згодом переростуть в хороші, довготривалі партнерські стосунки.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)